Послуги

Ультразвукова діагностика (УЗД)

– неінвазивне дослідження організму людини або тварини за допомогою ультразвукових хвиль. Ультразвукове дослідження грає важливу роль в постановці діагнозу захворювань внутрішніх органів, таких як:
Читати далі...

Рентгенологічне дослідження

Рентгенологічний метод дослідження дозволяє, не порушуючи цілісності тканин і природних співвідношень, вивчати будову, топографію і функцію більшості органів і систем організму тварини. Він забезпечує своєчасне розпізнавання різних хвороб, в тому числі найчастіших - пошкоджень, запалень, пухлин.
Читати далі...

Прийом фахівців

Усі власники домашніх тварин хоча б один раз звертаються до ветеринарної клініки. Звернення можуть бути запланованими — це вакцинація, стерилізація, профілактичний огляд. Бувають звернення з причини погіршення стану вихованця.
Читати далі...

Лабораторія

Для того щоб вчасно та точно поставити діагноз, ветеринарному лікарю потрібно провести ряд досліджень та аналізів. На базі Ветеринарної допомоги Юкка є своя власна клініко-діагностична лабораторія, що оснащена сучасним обладнанням, яка допомагає нашим лікарям отримати результати швидко та якісно.
Читати далі...

Стаціонар та відділення інтенсивної терапії

У відділенні інтенсивної терапії пацієнти найчастіше залишаються:
  • в післяопераційний період;
  • при терапії незаразних захворювань внутрішніх органів,
  • а також, у тих випадках, коли у власників немає можливості виконувати призначення лікаря і доглядати за хворою твариною.
Читати далі...

Інфекційне відділення

Заразні пацієнти лікуються в окремому інфекційному відділенні, щоб не наражати на небезпеку інших тварин. Тварин, хворих на заразні захворювання в умовах клініки важливо ізолювати від сприйнятливих - тобто усіх інших пацієнтів. Тому, вхід в інфекційне відділення окремий.
Читати далі...

Операційна

Складність операцій, які може проводити хірург в клініці, залежить не тільки від його знань, вмінь та досвіду, а й від оснащення операційної. На щастя , наша операційна має все необхідне обладнання, щоб проводити основні торакальні , абдомінальні та інші операції.
Читати далі...

Виклик лікаря

В яких ситуаціях варто викликати лікаря та надавати допомогу вдома: 1. Пологи. Якщо протягом вагітності тварина почувається добре та по результатам УЗД не було виявлено відхилень, тоді пологи можуть проходити вдома під наглядом лікаря.
Читати далі...

Травматологія та ортопедія

Рани, різні травми, вивихи, розтягнення і переломи - це те, що ми чули та  знаємо з дитинства, чим займається ортопед-травматолог.  Але, нажаль, список захворювань опорно-рухового апарату в тварин набагато більший.
Читати далі...

Кардіологія

Більше 20% захворювань домашніх тварин припадає на частку серцево-судинних захворювань. Найчастіше до таких захворювань схильні дорослі тварини, старше 5-8 років, але існують також вроджені вади розвитку серцево-судинної системи.
Читати далі...