http://www.yukka.kiev.ua     e-mail:lyukka@ukr.net Київ, вул.Машинобудівна, буд.50і (вхід з вул.Олекси Тихого),
тел. (044) 332-92-15    

ГОЛОВНА

ПРО НАС
ЛІКАРІ
ПРАЙС
ПОСЛУГИ
СТАТТІ
ПОСИЛАННЯ
ГАЛЕРЕЯ
ЯК НАС ЗНАЙТИ
ENGLISH
 
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО

ПРАВИЛА ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ТВАРИН, ЯКІ ВІДВІДУЮТЬ ВЕТЕРИНАРНУ КЛІНІКУ "ЮККА"

1. Щоб уникнути травм і покусів іншими тваринами, необхідно заходити в приміщення клініки з собакою тільки на повідку.
2. Маленьких собак рекомендовано привозити в переносках або тримати на руках.
3. Агресивним тваринам необхідно одягати намордник.
4. Котів необхідно привозити тільки в спеціальних переносках або в сумках. Не можна спускати кішок на підлогу.
5. У клініці приймаються тварини, щорічно щеплені проти сказу.
6. На планові операції допускаються тільки вакциновані тварини.
(Якщо власник, під свою відповідальність, відмовляється від планової вакцинації, йому необхідно письмово повідомити ветеринарного лікаря).
7. Власникам тварин забороняється заходити в приміщення стаціонару без дозволу ветеринарного лікаря або реєстратора.
8. Власник тварини, яка знаходиться на стаціонарному лікуванні, може відвідувати його тільки в години для відвідувань з 11.00 до 19.00. (Час для відвідування не більше 20хв.)
9. У клініці "ЮККА" здійснюється 100% оплата по факту виконання послуг.
10. Якщо власник тварини, яка знаходиться на стаціонарному лікуванні, не може відвідувати клініку щодня, він повинен оплатити послуги заздалегідь в 100% обсязі.
11. Обговорення лікування пацієнта, знаходження його на стаціонарі і вартість послуг проводиться тільки з господарем тварини або з відповідальною особою
(ні з сусідами, ні з дітьми, ні з водіями і т.д.). Якщо тварина надійшла на стаціонар, то присутність відповідальної особи обов'язкова в 1-у добу надходження!
12. Ціна на послуги формується тільки після огляду тварини лікарем, після обговорення з власником обсягу передбачуваних робіт, а НЕ ПО ТЕЛЕФОНУ!
13. У клініці "ЮККА" не використовуються препарати, що не визнані у ветеринарній практиці
(немає описів в спец. літературі щодо їх застосування на тваринах). Якщо власник наполягає на застосуванні таких препаратів, він повинен письмово, під свою відповідальність, повідомити про це лікаря.
14. Дорогі або важкодоступні в нашій країні препарати, власник купує самостійно за рекомендацією лікаря.
15. Якщо власник відмовляється від рекомендованих лікарем додаткових методів досліджень (аналіз крові, УЗД, ЕКГ, рентген і т.д.), що необхідно для уточнення або встановлення діагнозу, то його відмова заноситься в картку і амбулаторний журнал.
16. Картка пацієнта є внутрішньою документацією ветеринарної клініки "ЮККА"
(не несе ніякої юридичної та адміністративної цінності) та не видається власнику на руки.
17. Результати (дублікати) ан. крові, УЗД, рентген і т.д. зберігаються у ветеринарній клініці. При необхідності можна отримати на руки дублікати аналізів, УЗД, рентген і т.д. на першу вимогу власника або відповідальної особи.
18. Витяг з історії хвороби можна отримати на першу вимогу власника або відповідальної особи
. (Оформляється протягом 2-х робочих днів).
При проведенні рентген діагностики власник фіксує тварину самостійно. Для того, щоб знімок був якісним, необхідно 2 людини для фіксації або седація пацієнта (медичний сон). Якщо власник відмовляється від седації пацієнта або погано фіксує свою тварину, то він оплачує кожний наступний знімок, відповідно тарифу.
20. Клініка "ЮККА" може відмовити в обслуговуванні власникам тварин, які знаходяться в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а також в неадекватному стані. Персонал клініки може викликати охорону або поліцію для запобігання конфліктних ситуацій. У клініці ведеться відеоспостереження.
21. Тварини, з ознаками інфекційних захворювань (вірусна інфекція, стригучий лишай та ін.), приймаються тільки в карантинному відділенні.
22. Власник невакцинованої в поточному році проти сказу тварини, яку покусали бездомні собаки або інші дикі звірі, не може обслуговуватися у ветеринарній клініці "ЮККА". Він буде направлений на станцію по боротьбі зі сказом (вул.Волинська, б.12). Сказ - заразне, смертельно небезпечне захворювання людей і тварин!

Головна  Про нас   Лікарі  Прайс  Послуги  Статті  Посилання  Галерея  Як нас знайти   ENGLISH 
Приєднуйтесь
до нас в соцмережах:
Юкка на FB